הורד פורטפוליו
מועדפים
קטלוג
אודות
לחץ כאן ליצירת קשר
0544-750196
סוגי בלונים

בלונים מיוחדים
קטלוג צבעים
הדפסה על בלונים
גלריית תמונות
שירות משלוחים
קונפטי
עיצוב אירועים
סוגי בלוני

קיימים שני סוגים עיקריים של בלונים העשויים מחומרים שונים: בלוני גומי מחומר הקרוי לטקס(Latex) ובלוני מיילר (Myler) שהוא סוג של רדיד אלומיניום.

בלוני גומי
השימוש בבלוני גומי הוא הנפוץ ביותר בעיקר בשל העלויות הנמוכות משמעותית מבלוני המייילר. מלבד החומר והעלויות ההבדל העיקרי הוא במילוי גז ההליום.
 
עיצוב בלונים מציעה מגוון רחב של בלונים מסוגים, גדלים וצבעים שונים. אנו מעדיפים בעבודותינו להשתמש בבלון בגודל 11" מסוג מטאלי במגוון צבעים, אותם אנו משלבים עם מגוון הרעיונות לעיצוב העומד לרשותנו ויוצרים אירוע רבגוני ומיוחד. אנו נוטים ליצור שילובים באירועים שלנו, של ניפוח בלונים באוויר לצד ניפוח בלונים בהליום.
 
בלוני מיילר
בלוני המיילר זמינים באינסוף דוגמאות, עיצובים ומסרים המודפסים עליהם לאירועים מיוחדים: יום הולדת שמח, יום נישואין, אני אוהב/ת אותך, בהצלחה, החלמה מהירה וברכות. אלו רק חלק קטן מהעיצובים המוצעים.
בלוני המיילר הם במבחר צבעים וצורות: עיגול, כוכב, לב ודמויות שונות כגון: בעלי חיים, מיקי מאוס, פו הדב, דורה, בוב ספוג,חתן כלה, ליצנים וכו'.


כמה זמן בלונים מחזיקים מעמד:
בלוני גומי- בדרך כלל בלוני גומי בגודל של 11" (בס"מ) המנופחים בגז הליום כך שהם מרחפים בחלל האירוע עמידים למשך 10 שעות.
עיצובי בלונים המורכבים מבלונים המנופחים באוויר עשויים להחזיק מעמד במשך ימים עד שבועות כתלות במזג האוויר בו הם נמצאים.
קשתות ספירלה מבלונים, עמודי ספירלה או כל דקורציה של בלונים המורכבת על גבי קונסטרוקציה עשויים להחזיק לפחות מספר ימים.
 
בלוני מיילר- בלונים אלה עשויים להחזיק לפחות מספר ימים ואפילו שבועות כאשר הם מנופחים בהליום.
הבלונים מתחילים לאבד מהנפח שלהם אחרי יומיים לפחות גשם, רוח, חום ותנאים קיצוניים גורמים לבלונים להתכווץ.
שימוש באמצעות מסגרות ותבניות קשיחות מאלומיניום או ברזל מאפשרות להרכיב ספירלות המשמשות כקשתות כניסה, עמודים או כיתובים אלה מאפשרים שימוש בבלונים במקומות פתוחים .
בלוני מיילר מנופחים בדומה לתנאים הסביבתיים והטמפרטורה שבה הם נמצאים, טמפרטורה נמוכה עשויה לגרום לבלון להצטמק בעוד חום מגדיל את נפח הבלון ואף יכול לגרום לבלון להתפוצץ.
למרות זאת בלוני מיילר שומרים על צורתם וצבעם בצורה טובה יותר מבלוני גומי לאורך זמן,מה גם שבבלוני מיילר ניתן לעשות שימוש חוזר ולנפחם שוב בזכות שסתום חד כיווני המורכב בתוך הבלון.

© כל הזכויות שמורות ל-BALLOONSDESIGN 2021

produced by